יום העצמאות 2019 יחול השנה ב-8 במאי בסימן חגיגות 71 להיווסדה של מדינת ישראל. החגיגות אשר יערכו בכל רחבי הארץ כוללות מגוון אטרקציות, ביניהן: הופעות מוזיקליות של מיטב האמנים הישראלים, מופעי בידור, בימות לילדים וכמובן גם מופעי זיקוקי דינור. כמידי שנה, ייערך טקס הדלקת המשואות המסורתי בהר הרצל בירושלים בהנחיית לינור אברג'יל (מיס עולם לשעבר) ואביב אלוש (שחקן, דוגמן וזמר).
השנה הטקסט ייערך בסימן "הרוח הישראלית" – הצדעה לאלה שנאבקו כנגד הסיכויים ותרמו תרומה ייחודית לחברה. כנהוג, את המשואות ידליקו 12 אזרחים נבחרים כנגד 12 שבטים, ביניהם: הבמאי אבי נשר, הזמר יהודה פוליקר, מוריס קאהן (נשיא Space-il) ועוד. הדלקת המשואות והטקס הוא גם הסימן לפתיחת חגיגות העצמאות ברחבי הארץ, הנה ריכוז של כל הופעות יום העצמאות שייערכו ברחבי המדינה:
הופעות יום העצמאות בתל אביב
חוגגים בערב עצמאות בקאנטרי ג' רוזין – מסיבת רחוב שכונתית עם דוכני משחקים, ריקודי עם, זיקוקים ומוזיקה.
חגיגות עצמאות 71 למדינת ישראל, המופע המרכזי, כיכר רבין –
אמנים בולטים: ניקי גולדשטיין, חובי סטאר, רפאל דהאן, אסנת זנו, אילן ליבוביץ וליטל ממן. הטרנזיסטור, איפה הילד, ג'ימבו ג'י, הדג נחש.
כל הפרטים: https://bit.ly/2IuFupZ
עצמאות ברחבת המשכן לאומניות הבמה, שדרות שאול המלך 19 –
מטחי זיקוקין, ערוץ בייבי ותותי ניניו – מלא הפתעות לקטנטנים לכבוד העצמאות! וגם ריקודי עם לכל המשפחה.
כל הפרטים: https://bit.ly/2vesM5W
חוגגים עצמאות ביפו, פארק דוידוף, אד קוץ' 10 – זיקוקין: 20:30, 21:50, 23:00. אמנים: לולי מערוץ הילדים, הפרויקט של גיל ויין, מאור אדרי ולהקות מקומיות.
חגיגות עצמאות – עצמצוציק בקרית שלום, דרך קיבוץ גלויות 98 – חגיגה לילדים, עם כל כוכבי הילדים האהובים. בתכנית:
19:30 פתיחת אירוע
19:15 תושבים שרים עצמאות
20:30 זיקוקין * קופיקו * תושבים שרים עצמאות
21:30 לירון האיוורון ומטוסי העל
22:30 מופע זיקוקין
לכל הפרטים: https://bit.ly/2UHGv4B
הופעות יום העצמאות במרכז
שלל אמנים יופיעו במספר במות ברחבי העיר, בבמה המרכזית בפארק הלאומי יופיעו בין היתר: נטע בזילי, מארינה מקסימיליאן בלומין, משינה ואיתי לוי.
בכיכר רמב"ם (אורדע) תופיע גם נטע ברזילי, שרית חדד, שי ורועי, אביאור מלסה ואברהם טל, עוד יופיעו בבמות נוספות: נתן גושן, אליעד נחום, בניה ברבי ועוד..כל הפרטים בלינק הבא –
הופעות אמנים בולטים: אורנה דץ, תובל שפיר, אתניקס, הפרויקט של רביבו, עדן שאבי, רמי קליינשטיין, עברי לידר, טונה, אביהו מדינה, איתי לוי.
במה מרכזית – רחבת המדיאטק
יופיעו: אגם בוחבוט, הפרויקט של רביבו, ליאור נרקיס, טיפקס ודי.ג'יי סקאזי.
אירוע מרכזי – אמפי פיס בטיילת
יופיעו: סטפן לגר, ליאור נרקיס
במה מרכזית – רחבת כיכר ווהלין
יופיעו: מאור אדרי, סאבלימינל, שירי מיימון, גילי בא לבקר (לילדים)
מסיבת רחוב אל תוך הלילה עם DJ רדמו
רחבת בית ראשונים – שרים עצמאות
החל מ-21:00 חגיגת זמר ישראלית, יופיעו: שימי תבורי, קאיה ומוטי שוורץ.
פארק גבעתיים – מוצאי שבת
בבמת ארץ ישראל יופיע בועז שרעבי
6 במות אירועים ברחבי העיר. בין האמנים הבולטים שיופיעו: אתניקס, חנן בן ארי, אביהו שבת, גל חייק, רון שובל, דיקלה, דניאל יפה, לירן דנינו, סקאזי, האולטראס, סאבלימינל, אבי מסיקה וכוכבת הילדים תותי גיבורת העל.
מופע עצמאות במגרש הכדורסל באולפנא
יופיע: דני סנדרסון
הופעות ב-5 במות, במה מרכזית בהנחיית אילנית לוי. יופיעו: גידי גוב, סקאזי, הפרויקט של רביבו, דני רובס, ישי לפידות, כוכבת הילדים "נתי הגעתי הופעתי" ובמוצאי העצמאות יופיע חנן בן ארי בגן המייסדים.
במה מרכזית – רחבת אשכול הפיס ורחוב השריון
מופע ילדים מיכל הקטנה
אמן מרכזי מוש בן ארי
במת נוער – גן החשמל
בן זיני וטיילור
במה מרכזית – פארק עופר
אמנים בולטים שיופיעו: עומר אדם, מרגי ואמנים מקומיים.
יופיעו: עומר אדם, נסרין קדרי, סקאזי, אנה זק, אודי דוידי ועוד.
הבמה המרכזית – אמפיתיאטרון העירוני
יופיעו: קרן פלס, להקת A-WA , טוביה צפיר, NICK and MAX, להקות מחול עירוניות.
יופיעו: דנה אינטרנשיונל, דודו ארז, עודד מנשה
במה מרכזית: גן התבל
יופיעו: גידי גוב, מרגי
תוכן אקורדיון
רחבת האירועים העירונית – ליד הבריכה
יופיעו: עומר אדם, תיסלם, שירי מיימון, נוי פדלון.
יופיעו: דפנה דקל, עידן ארגוב, פאר טסי
במה מרכזית – אזור תעשייה גן יבנה
יופיעו: מירי מסיקה, קווין רובין, טיילור ובן זיני, די.ג'יי איתי בן סניור ואמנים מקומיים.
במה מרכזית – מתחם השמחה בסמוך לקניון סביונים
ליאור נרקיס, מירי מסיקה באזור השעה 22:30.
במת הנוער: רועי סנדלר ואיב אנד ליר.
רחבת בית התרבות
יופיעו:
20:40 קטריקס ודורון ביטון
21:55 מופע מרכזי של לירן דנינו.
תוכן אקורדיון
במה מרכזית – אמפיפארק יצחקי
בועז שרעבי, מופע לילדים של קוגומלו ועוד..
הופעות יום העצמאות בשרון
במה מרכזית – כיכר העיר
יופיעו: חנן בן ארי, אתניקס
במת נוער בפארק העירוני
יופיעו: עדן חסון, נופר סלמאן
מדרחוב ירושלים
יופיע: עברי לידר
מתחם חצר השוק
תופיע להקת מלבי טרופיקל.
במת היכל התרבות – לקהל המבוגר יותר
יופיעו: האחים אסנר יחד עם אילנה אביטל, אופירה גלוסקא וורדינה כהן.
במה המרכזית בככר העצמאות החדשה
יופיעו: מאיה בוסקילה, איזי, דאנסטורי, להקת המחול "חבצלות נתניה" בהנחיית שי המבר
פארק אגם החורף
יופיעו: דודו אהרון, האולטראס, סטפן, להקת פרומנישן, דאנסטורי מופע נוער ו Dj Tal Boaron
ספורטק מזרח נתניה
יופיעו: לי בירן ומסיבה ישראלית עם שרון חזיז
גן עובדיה נאות גנים
יופיעו: ליבלובית, פיני חדד ואור חדד
אמנים בולטים שיופיעו: מיומנה, מרגי, טונה, אמיר דדון, רותם כהן וסגיב כהן.
הבמה המרכזית – שער העיר
יופיעו: דודו אהרון, קרן פלס ובבימת חצות עברי לידר
פארק 4 עונות
- נסרין קדרי
- מרגול
- משינה
- היהודים
- משה דץ והכבשה שושנה
בית קפה ישראלי
- ים רפאלי
- סטלוס ואורן חן
- מיקי גבריאלוב ונגנים
הופעות מרכזיות:
החגיגה המרכזית – כיכר העירייה
21:00 – משינה
22:00- סאבלימינל
23:00 – חנן בן ארי
24:00 – מאיה בוסקילה
די ג'יי : קוצ'י
במת surf & roll – חניון העירייה
22:45 – סוויסה
00:15 – הג'ירפות
01:15 – פול טראנק מארחים את רד בנד
במה מרכזית באיצטדיון העירוני
יופיעו: דג נחש במופע המרכזי, לילדים – ענבלי בא לי מנחה: שאולי בדישי.
הופעות יום העצמאות בצפון
איצטדיון סמי עופר
נטע ברזילאי ואינפקטד מאשרום. שירי מימון תופיע ביום חמישי.
ברחבת היכל הספורט ברוממה –
ישי ריבו
קרית שמואל – למגזר הדתי לאומי
אריק סיני
קרית חיים
משה פרץ.
ערב עצמאות בבמת הפארק העירוני
יופיעו: מוקי, אייל גולן
פארק הרכבת – חגיגה מסורתית
תפילה המונית והופעה של ישי ריבו
ערב הצדעה ליקירי העיר, במת הפארק העירוני – 9.5
יופיעו: דיקלה, שלומי שבת
פארק הרצל
יופיעו: אייל גולן, קובי פרץ, עדן חסון, גיא יהל. בהנחיית רותם אבוהב.
חגיגות יום העצמאות המרכזיות ייערכו בפארק לב העיר:
יופיעו – משה פרץ, עדן חסון ורותם כהן.
חגיגות מרכזיות באמפיתאטרון:
סטטיק ובנאל
משה פרץ
אינפקטד מאשרום
יובל דיין
מגרש הטניס ומגרש הגלגיליות (בסמוך לבריכה העירונית) בימת חוגגים באמונה:
עמיר בניון
חן מזרחי
החגיגות ייערכו במגרש טאגר בשעה 20:30. הופעות: יובל דיין, שמעון בוסקילה, מוקי
יופיעו: שמעון בוסקילה, נצ'י נץ', אינפקטד מאשרום.
עדכונים נוספים בהמשך…
רחבת חוף הים
יופיעו: הזמרת שפיטה ואליעד נחום.
יופיעו:
אייל גולן, ישי ריבו, טריפונס, גל מלכה, שקד קוממי, לי זוהר ומצדה איש ימיני תושבת העיר.
מנחה: איציק משעלי.
במה מרכזית – היכל התרבות
יופיעו: קובי פרץ, עומרי סבח, אדווה עומר
במה מרכזית – רחבת העירייה
יופיעו: הזמרים שלום פנחסוב וכריסטינה בברוסקיה, אושר כהן ורותם כהן.
פארק המושבה
הופעות: תזמורת הקונסרבוטריון, ההרכב “זכרון בנד”, כח הקצב, חברי “ערוץ הכיבוד” ומיקי גבריאלוב.
בתכנית:
שירי אירוויזיון בביצועי להקות אירוויזיון, מסיבת רחוב, הרקדה ומופע זיקוקין.
הרקדה עם שרית שחר ודינה כהן – קטאיפה, מופע מרכז המחול של המתנ”ס במחווה לשירי האירוויזיון, מופע זיקוקין, מסיבת ריקודים עם DJ מור גולדשטיין, שירה בציבור עם יוסי זייפרט ולאורך כל הערב בר של פאב עדה’ס ודוכנים.
הופעות יום העצמאות בגבעת עדה 2019 כל הפרטים >>
במה מרכזית – ליד רחבת בית הראשונים
יופיעו: הדג נחש, עידו B וצוקי במסיבת נוער
מתחם חצר השוק
יופיעו: טרנטה גרוב מאשין, די.ג'יי מיקה יסוד.
חגיגות מרכזיות – גן הלאומי קיסריה (האמפי)
אמנים בולטים: מוש בן-ארי, אריק סיני
**אירוע עם הזמנות בלבד
כל הפרטים אודות הופעות יום העצמאות 2019 בקיסריה >>
במה מרכזית – מגרש היובל
אמנים בולטים: ברי סחרוף, אמיר שרייבר והגרוב, אלישע בנאי ו-40 השודדים.
במה מרכזית – פארק הבנים
יופיעו: סטטיק ובן-אל, אושר ביטון
מופע לילדים: "חיפזון וזהירון"
הופעות יום העצמאות בדרום
במה מרכזית – מתחם שד' משה דיין (סמוך לכיכר המפרשים)
יופיעו: נועה קירל, עדן בן זקן וסטפן לגר
חגיגות עצמאות בטיילת בר כוכבא. יופיעו: עדן בן זקן, שלומי שבת, עידן חביב, ארז לב ארי, להקת פרחי אשקלון ושלישיית מה קשור.
כמו כן, תתקיים "מסיבת אירוויזיון" שתימשך אל תוך הלילה עם דנה אינטרנשיונל, שפיטה ועוד.
אמנים בולטים שיופיעו בבימה המרכזית בקריית הספורט: נועה קירל, עידן עמדי ונוי פדלון. בבימת הילדים תופיע רינת גבאי.
במה מרכזית – טיילת צפונית ליד הים
מופע מרכזי – אביב גפן והתעויוט
ההופעות יתקיימו ביום העצמאות – 9.5
יופיעו: כוכב הילדים מני ממטרה, נועה קירל, מורן מזוז תושבת העיר ואיתי לוי.
במה מרכזית – הפארק העירוני
יופיעו: טל מוסרי, נסרין קדרי, איב אנד ליר
כיכר פז
מופע מרכזי – שלומי שבת
הופעות יום העצמאות בירושלים והסביבה
הופעות של אמנים בולטים:
מגדל דוד: טייני פינגרס ושי בן צור
גן העצמאות (במה מרכזית): מיכאל גריילסאמר, אור בן עטר, מוטי טקה, התקווה 6, דודו אהרון ושרית חדד
כיכר ציון: אתי לוי, רגב הוד, רפאל דהאן יחד עם להקת עדן ופריצת דיסק
כיכר ספרא: ענבל גרשקוביץ, דני סנדרסון
מגרש הספורט נחל שורק 16
יופיעו: נתן גושן, מאיר גרין, נועם מיכאל, להקת ממעמקים.
אמנים בולטים שיופיעו: תיסלם, קובי אפללו, נדב גדג'.